Wouters

Kampdatum 2022: 22 tot 29 juli

Inschrijven voor de groepsreis kan via deze link: https://forms.gle/Dt1fp7VJEfQpbJE58

Informatie

Leeftijd: 8 tot 9 jaar

Een wouter groeit een millimeter per week, krijgt er op een jaar drie tanden bij, wordt elke week 5 gram zwaarder, enzovoort.                                                                                                  
Wouters hebben veel energie. Hun enthousiasme kent soms geen grenzen. Ze bouwen graag kampen, verzinnen een geheime taal en halen kattekwaad uit.                                                    
De wouters werken rond het verhaal “Jungle Book”. Hun leiding heeft namen van een passend personage uit dit boek.                 

                                                                                  
De meeste vergaderingen bij wouters vinden plaats op zondag van 14u tot 17u aan ons lokaal. Tijdens de examenperiodes van de leiding (eind december/januari en eind mei/juni) vinden er steeds avondvergaderingen plaats.                                                                                 
De wouters gaan één keer op een jaar op belofteweekend.

De wouters gaan al iets langer op kamp, namelijk 8 dagen. Ook wouters verblijven nog in een lokaal.

Ieiding

Algemeen e-mail: 

wouters@scoutssintjohannes.be

Balou

Sander Boel

0470/62.15.74

sander.boel@outlook.be

Akela

Wim Cheyns

0497/51.55.83

wim.cheyns@gmail.com

Bagheera

Tuur Weemaes

0468/18.10.20

tuur.weemaes@gmail.com

Kaa

Kato Selis

0487/17.23.41

seliskato@gmail.com

Raksha

Reneke Oste

0495/10.80.45

reneke.oste2002@gmail.com

Rikki Tikki Tavi

Sien De Brabander

0487/50.46.89

siendb1612@gmail.com

Mowgli

Luka Steenssens

0475/74.09.89

lukasteenss@gmail.com

Shere Khan

Robbe Adriaenssens

0468/16.80.32

robbeadriaenssens2003@gmail.com

Rama

Joke Weyn

0487/55.40.18

joke.weyn@gmail.com