Wouters

Kampdatum 2023: 24-31 juli

Informatie

Leeftijd: 8 tot 10 jaar

Een wouter groeit een millimeter per week, krijgt er op een jaar drie tanden bij, wordt elke week 5 gram zwaarder, enzovoort.                                                                                                  
Wouters hebben veel energie. Hun enthousiasme kent soms geen grenzen. Ze bouwen graag kampen, verzinnen een geheime taal en halen kattekwaad uit.                                                    
De wouters werken rond het verhaal “Jungle Book”. Hun leiding heeft namen van een passend personage uit dit boek.                 

                                                                                  
De meeste vergaderingen bij wouters vinden plaats op zondag van 14u tot 17u aan ons lokaal. Tijdens de examenperiodes van de leiding (eind december/januari en eind mei/juni) vinden er steeds avondvergaderingen plaats.                                                                                 
De wouters gaan één keer op een jaar op belofteweekend.

De wouters gaan al iets langer op kamp, namelijk 8 dagen. Ook wouters verblijven nog in een lokaal.

Leiding

Algemeen e-mail: 

wouters@scoutssintjohannes.be

Broer Wolf

Joas Mampaey

0472/43.97.18

joas.mampaey@gmail.com

Tabaqui

Cedric Thierens

0471/01.24.80

cedric.thierens@outlook.com

Papa Wolf

Bas Moorthamers

0495/70.08.72

basmoorthamers@outlook.com

Oe

Senne Wierzba

0471/78.31.84

senne.wierzba@gmail.com

Chil

Seppe Vercauteren

0477/07.50.24

vercauteren.seppe@gmail.com

Jacala 

Lot Cornelis

0468/27.50.89

lot.cornelis@hotmail.com

Mor

Merel De Geest

0478/90.70.64

mereldegeest@hotmail.com

Ikki

Danaë Van Goethem

0470/54.15.55

danaevangoethem1@gmail.com