Givers

Kampdatum 2023: 21-31 juli

Informatie

Leeftijd: 15 tot 17 jaar

We bieden givers alle kansen om te bewijzen wat ze in hun mars hebben. Er is ruimte om te experimenteren en mee te beslissen. Grootse projecten kleuren hun scoutsdag, maar gewoon gezellig samen zijn hoort er ook bij.     


De meeste vergaderingen bij givers vinden plaats op zondag van 14u tot 17u aan ons lokaal. Ze gaan wel al eens wat vaker samen op verplaatsing. Tijdens de examenperiodes van de leden en leiding (december/januari en eind mei/juni) vinden er steeds avondvergaderingen plaats.       


Givers gaan ook op droppingsweekend, zij gaan alleen op stap. De 3e jaars gaan ook op derdejaarsweekend.


Ook givers gaan op een tentenkamp voor 10 dagen, maar moeten bij aankomst zelf de tenten opzetten, maken een HUDO, wassen zich in de rivier…


Op giverkamp krijgen de 3e jaars hun voortotem: een eigenschap die hen tekent als persoon.

Leiding

Algemeen e-mail:

givers@scoutssintjohannes.be

Youk Moorthamers

0498/59.54.33

youkmoorthamers@gmail.com

Lukas Boel

0474/26.60.46

boel.lukas@gmail.com

Moran De Wilde

0476/57.61.45

morandewilde@gmail.com

Jorien Conickx

0490/49.93.66

jorien.conickx@gmail.com

Louka Van Aelst

0489/41.57.63

vanaelstlouka@gmail.com

Bente Rombaut

0485/04.35.50

bente.rombaut@gmail.com

Tuur Weemaes

0468/18.10.20

tuur.weemaes@gmail.com

Arjen De Bock

0472/83.16.02

arjendebock1@gmail.com

Ilias Mampaey

0470/56.02.00

ilias.mampaey@gmail.com