Jonggivers

Kampdatum 2022: 5 tot 15 juli

Inschrijven voor de groepsreis kan via deze link: https://forms.gle/Dt1fp7VJEfQpbJE58

Informatie

Leeftijd: 12 tot 14 jaar

Jonggivers houden van avontuur en steken graag de handen uit de mouwen. Ze vinden het leuk om inspraak te hebben en gaan graag nieuwe uitdagingen aan: vlottentocht, koken op een houtvuur en je eigen eten maken, slapen in patrouilletent.  Jonggiver zijn is leren samenwerken, engagement tonen en zich inzetten voor anderen. Ze ontdekken stilaan wat scouting echt inhoudt.                                                                                                                    
De meeste vergaderingen bij jonggivers vinden plaats op zondag van 14u tot 17u aan ons lokaal. Ze gaan wel al eens wat vaker samen op verplaatsing. Tijdens de examenperiodes van de leden en leiding (december/januari en eind mei/juni) vinden er steeds avondvergaderingen plaats.                                                                                                                                                 
Jonggivers gaan ook voor het eerst op een droppingsweekend, dit samen met de leiding.
Zij gaan ook op een tentenkamp voor 10 dagen, maar moeten bij aankomst zelf de tenten opzetten, maken een HUDO, wassen zich in de rivier…                                                              
Het belangrijkste moment tijdens een jonggiverkamp voor de 1e jaars, is een van de belangrijkste momenten tijdens hun scoutscarrière: het krijgen van een totem. Een totem is de naam van een dier dat dezelfde eigenschappen heeft als de drager van deze totem.

Leiding

Algemeen e-mail: 

jonggivers@scoutssintjohannes.be

Moran De Wilde

0476/57.61.45

morandewilde@gmail.com

Rinke de Bo

0478/02.28.88

rinkedebo@hotmail.com

Bauke Rombaut

0486/92.97.99

bauke.rombaut00@gmail.com

Laure Ongena

0478/11.70.58

laure.ongena@hotmail.com

Simon Van De Voorde

0471/06.80.79

svdvoorde22@gmail.com

Cedric Thierens

0471/01.24.80

cedric.thierens@outlook.com

Piet Cornelis

0495/63.28.38

piet.cornelis1@hotmail.be

Senne Wierzba

0471/78.31.84

senne.wierzba@gmail.com

Joas Mampaey

0472/43.97.18

joas.mampaey@gmail.com